MEKAP JUPITER 157-01 GRAY S1-S1P SRC

MEKAP JUPITER 157-01 GRAY S1-S1P SRC

MEKAP JUPITER 072 BLACK BARTON S2-S3 SRC

MEKAP JUPITER 072 BLACK BARTON S2-S3 SRC

MEKAP BASIC 070R BLACK S1-S1P SRA

MEKAP BASIC 070R BLACK S1-S1P SRA

MEKAP BASIC 022 BLACK S2-S3-SRA

MEKAP BASIC 022 BLACK S2-S3-SRA

MEKAP HYGIENE 060 WHITE S2-S3 SRA

MEKAP HYGIENE 060 WHITE S2-S3 SRA

MEKAP JUPITER 101 BLACK BARTON S1-S1P

MEKAP JUPITER 101 BLACK BARTON S1-S1P

MEKAP JERIKO 234R BLACK BARTON S1-S1P SRC

MEKAP JERIKO 234R BLACK BARTON S1-S1P SRC

MEKAP SANDAL 234 WHITE S1-S1P SRC İş Ayakkabısı

MEKAP SANDAL 234 WHITE S1-S1P SRC İş Ayakkabısı


İş Ayakkabıları

SİZE İş Kıyafetleri olarak sizlere sunduğunuz ürün ve hizmetlerin sadece satış değil sonrasında da mutlak bir memnuniyetin olması gerektiğinin bilinci ile AR-GE çalışmalarımızı ileriye taşıyarak sizler için en iyi olanı araştırmaya ve sunmaya devam etmekteyiz. Personel iş güvenliği açısından son derece önemli olan iş ayakkabıları dayanıklı ve personelin konforunu sağlamak ve iş performansını arttırmak için en önemli hususlardan biridir. üretimini yaptığımız iş ayakkabıları inşaat sektör fabrika sektörü gibi bir çok alanda kullanıma olanak sağlamaktadır.

İş Ayakkabılarının Önemi

İş ayakkabılarının önemi personelinizin zorlu alanlarda çalışması durumda personelin ayağına gelebilecek çivi batması ezilmesi gibi durumlar çalışanlarınızın sağlığı açısından iş güvenliğinin alınması çok önemli bir husustur bu bağlamda satışını yaptığınız iş  ayakkabılarında kullandığımız malzemeler A kalite ürünler olup sağlamlık testlerini başarıyla geçmiş ürünlerdir.

SİZE İş Kıyafetleri'nin temel prensiplerinden biri de müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktadır. Sektörde kurumsal hedefleri olan firmaları bu yolculuk da partnerlik yapmaya devam ediyoruz. Türkiye de iş elbiseleri sektöründe faaliyet gösteren kaliteden ve sağlık dan ödün vermeden kurumsallığınıza katkı vermek kalite politikamızdır. Vizyonumuz Kurduğu Kalite Yönetim Sistemi ile düşük maliyetli yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilere zamanında teslim etmek ve kalite yarışında yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da ön sıralarda yer almak ana hedeflerimizden biridir.

Sakarya İş Ayakkabıları

Sektördeki tecrübesine güvenerek yola koyulan SİZE kurumsal iş kıyafetleri farklı sektörlerde bulunan müşterilerine özel çözümler tasarlamakta ve sunmaktadır. SİZE ailesi olarak marka bilinirliğinin önemli bir parçası olan iş elbiseleri konusunda ; özgün model ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine çözüm ortaklığı yapmak da misyonumuzdur.

Sakarya Hizmet Noktalarımız

 1. Adapazarı iş ayakkabıları
 2. Serdivan iş ayakkabıları
 3. Akyazı iş ayakkabıları
 4. Erenler iş ayakkabıları
 5. Hendek iş ayakkabıları
 6. Karasu iş ayakkabıları
 7. Geyve iş ayakkabıları
 8. Arifiye iş ayakkabıları
 9. Sapanca iş ayakkabıları
 10. Pamukova iş ayakkabıları
 11. Ferizli iş ayakkabıları
 12. Kaynarca iş ayakkabıları
 13. Kocaali iş ayakkabıları
 14. Söğütlü iş ayakkabıları
 15. Karapürçek iş ayakkabıları
 16. Taraklı iş ayakkabıları
 17. Kocaeli İş ayakkabıları